Epidemioloģiski droša kultūras pieredze svaigā gaisā

Sajūtu maršruts "Ojāra soļi" - bez maksas

 

Sajūtu maršruts vedīs tā dalībniekus pa dzejniekam Ojāram Vācietim tuvām un mīļām Pārdaugavas vietām - Māras dīķa apkaimi un Arkādijas parku. Sekojot stāstnieka norādēm un Ojāra Vācieša dzejai, katrs to iepazīs personīgi, katrā gadalaikā un diennakts stundā mazliet atšķirīgi. Dzejas izlases, dramaturģijas un mūzikas savienojums katram gājējam savīsies citādā noskaņu un izjūtu gammā.

Sajūtu maršrutam ir īpaši veidota skaņu partitūra, kas sastāv no vairākām komponistu Jēkaba Nīmaņa un Edgara Raginska veidotām oriģinālkompozīcijām un Pētera Plakida skaņdarbu aranžijām.

 

 


Maršruta sākuma punkts meklējams pie Māras dīķa, skvērā, kas blakus adresei O. Vācieša iela 15. Apmēram stundu garais pastaigas maršruts baudāms visos diennakts laikos bez maksas

Lai dotos maršrutā nepieciešama viedierīce un audio austiņas.

SPIED ŠEIT UN DODIES CEĻĀ

 

Maršrutu veidoja: Jānis Kronis, Ieva Niedre, Ieva Ķīse, fonds INITIUM
Skaņu režija: Andris Jeziks, Rihards Adovičs

Jēkabs Nīmanis skaņdarbus veidojis vokālam, klarnetei, akordeonam un kontrabasam (Baiba Renerte, Jēkabs Nīmanis, Artūrs Noviks un Kristaps Pētersons); Edgars Raginskis: vokālam, klavierēm, kontrabasam, saksafonam un sitaminstrumentiem (Laura Purena, Edgars Raginskis, Jānis Stafeckis, Arvydas Kazlauskas un Elīna Endzele).

Paldies: Sandim Bērtaitim, Ojāra Vācieša biedrībai, Ojāra Vācieša muzejam.

 

 

Maršruts sākas šeit: